CytoSport Monster Isolate 1000 g

1000 g
Forma
práškové

• , zakúpené v BodyWorld SK

Kúpil som ho za akciovú cenu (15,90) lebo tých 40e by som za kilo proťaku určite nikdy nedal... to by som musel v robote potiahnuť 12tky,
    Čo sa týka samotného proteinu, hned po otvorení balenia som cítil príval energie a chuti do cvičenia, tešil som sa ako si namiešam prvý pohár hneď po tréningu a keď ten moment konečne nastal bol som unesený tou chuťou čokolády ktorá sa mi rozplývala na jazyku. Hned som vedel že som prijal kvalitnu dávku bielkovín plus nejaké tie aminokyseliny. Rozpustnosť perfektná nemam čo vytknúť.
    S mliekom je to vynikajúce, ale aj s vodou je to fajn.
    Len škoda že z balenia tak rýchlo ubúda... mal som objednať viac

1000 g
Forma
práškové

EXPIRÁCIA 08/2017 Cytosport Monster Isolate je prvotriedny srvátkový izolát vyznačujúci sa ľahkou stráviteľnosťou, rýchlou vstrebateľnosťou, dobrou rozpustnosťou a nízkym obsahom tukov a cukrov. Je určený všetkým športovcov, ktorí chcú podporiť rast svalov bez tuku, zvýšiť denný príjem bielkovín počas diéty a maximalizovať športový výkon. Ďalej napomáha urýchliť regeneráciu svalov, skrátiť dobu k plnému zotaveniu fyzických síl a rýchlejšiemu návratu k tvrdému silovému tréningu. Monster Isolate sa vyznačuje nízkym obsahom tukov, cukrov a vynikajúcim aminokyselinovým profilom s vysokým obsahom BCAA a L-glutamínu.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v BodyWorld SK

S mliekom je to vynikajúce, ale aj s vodou je to fajn.
    Len škoda že z balenia tak rýchlo ubúda... mal som objednať viac