MyProtein TheWhey 900 g

900 g
Forma
práškové

• , zakúpené v Protein.sk

• Dobry chutný protein len škoda že mi neprišla objednaná príchuť a mám namiesto Milk chocolate choco caramel
    • Zloženie
    • Tráviace enzýmy
    • Celkom dlho trvá kým sa protein rozmieša

V celku ale odporúčam je super aj zložením aj chuťou

• Chut
    • Kvalitne zloženie

Chutný a dobre stráviteľný Protein s vodu aj mliekom vynikajuci, aj do vlociek super.

• Veľmi dobré zloženie
    • Primeraná cena - v tejto cenovej kategórii pre mňa jedna z najlepších možností
    • Príchuť - decadent chocolate, či ako sa volá - celkom dobre vyvážená, taká akurát, nepresladená, cítiť prirodzenu chuť čokolády
    • Stredná hustota
    • Cítiť trochu umelinu, ale nič tragické

Od myprotein môj prvý protein, veľmi pozitívne prekvapil. Ľahko sa trávi, chuťovo je super - čokoláda, kúpil by som si ho aj v budúcnosti.

900 g
Forma
práškové

MyProtein TheWhey predstavuje ultra-prémiovú zmes troch najčistejších a najkvalitnejších srvátkových proteínov, ktorá stanovuje nový štandard na trhu športovej výživy. TheWhey je určený tvrdo trénujúcim jedincom bez ohľadu na typ športu, ako aj bežným ľuďom, ktorých cieľom je urýchliť rast svalov bez tuku, dodať svalom všetky potrebné aminokyseliny, maximalizovať svoj športový výkon, zabezpečiť dostatočný denný príjem bielkovín a zlepšiť si regeneráciu po náročnom tréningu. Jedná sa o proteín s najvyššou biologickou hodnotou, rýchlou vstrebateľnosťou, ľahkou stráviteľnosťou, perfektnou rozpustnosťou, lahodnou chuťou a vysokým obsahom najdôležitejších aminokyselín.

• Zloženie

• Cítiť trochu umelinu, ale nič tragické

• Dobra rozpustnost
    • Prichut mliecna cokolada
    • Vyhodna cena

Celkom dobry protein.Podobny ako od Optimum nutrition.Akurat za vyhodnejsiu cenu.Uvidime ci budu aj vysledky.

• Výborná rozpustnosť
    • Dobrá chuť (jahoda)
  • , zakúpené v BodyWorld SK

• Veľmi dobrý proteín v porovnaní kvalita cena
    • Dosť zlá chuť, nevýrazná