nu3tion Ryžový proteín 1000 g

1000 g

• neutrálna chuť
    • vysoký obsah bielkovín (oproti iným ryžovým proteínom)
    • všestranné využitie (proteínový šejk, do kaší, na proteínové tyčinky...)
    • nerozpúšťa sa úplne, je trocha "pieskový" (osobne mi to nevadí)

Tento proteín má na rozdiel od iných rastlinných proteínov neutrálnu chuť, má teda všestranné využitie. Pri rozmixovaní s banánom a škoricou chutí výborne a nevadí ani tá "pieskovitosť".
    Sám o sebe nemá nijakú špecifickú chuť, preto je lepšie ho kombinovať s príchuťou, prípadne rozmixovať s ovocím...
    Super sa hodí napríklad do raňajkovej kaše, prípadne na prípravu domácich proteínových tyčiniek.
    V porovnaní s hrachovým proteínom (inej značky), ktorý som mala predtým je pre mňa ryžový proteín skvelou voľbou, nakoľko pri hrachovom som sa musela premáhať aby som ho vypila, keďže mi jeho chuť vadila (nech som ho rozmixovala s hocičím, vždy bol hnusný :D). Ryžový stačilo rozmixovať s banánom a mohla som ho s chuťou vypiť ;).
    výborná alternatíva pre vegánov, alergikov, alebo tých ktorí chcú skúsiť niečo iné

• , zakúpené v nu3tion.com

• chut... mne ani tie prichute moc nepomahaju a neviem si predstavit, ako dopijem zvysok. ale ide o ucinky, nie? ;)

1000 g

1zákazník odporúča produkt

• neutrálna chuť
    • vysoký obsah bielkovín (oproti iným ryžovým proteínom)
    • všestranné využitie (proteínový šejk, do kaší, na proteínové tyčinky...)
    • nerozpúšťa sa úplne, je trocha "pieskový" (osobne mi to nevadí)