Recenzie Optimum Nutrition 100 Whey Gold Standard 2270 g

(9 z 12 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Veľmi kvalitný a hlavne aj chutný protein, dobre stráviteľný s vysokým obsahom bielkovín. Cena je primeraná kvalite. Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(77 z 115 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Nemá žiaden certifikát, ani ochrannú známku, napríklad CFM alebo CFI, napriek tomu sa snaží vyzerať ako top.
Izolát je robený lacnou metódou z lacného koncentrátu. + kvantum aspartamu, acesulfámu a soli ...
Ľudia asi vážne idú po chuti bezhlavo :) .. sa nečudujem, že hneď za tým sú scite... Zobraziť celú recenziu

Negatívne recenzie Optimum Nutrition 100 Whey Gold Standard 2270 g

Overený zákazník GymBeam

Pridané: 28. februára 2016

Zakúpený v GymBeam

• Snad kvalitne zlozenie ked pravidelne vyhrava ceny
  • Jednoznacne najhorsi protein chutovo aky som kedy mal. Cista voda s prichutou cokolady, ale prevlada chut vody. Nezasyti ako ine proteiny. Ci s mliekom ci s vodou chut a hustota rovnaka ako bez proteinu

Overený zákazník Bpi Sport

Pridané: 19. marca 2014

Zakúpený v Bpi Sport

• Dobrá rozpustnosť a chuť.

Zo svojho pohľadu ho hodnotím ako lepší priemer. Proteín sa dobre rozpúšťa, v šejkry nezostanú žiadne zbytky, ani zrniečka, chuťovo je tiež dobrý. Ašak dôvod prečo je hodnotený ako najlepší proteín som nezistil. Nedal mi o nič viac ako iné proteíny priemernej cenovej kategórie.

Overený zákazník GymBeam

Katka

Pridané: 2. septembra 2016

Zakúpený v GymBeam

• kvalitny protein
  • chutovo mi az tak nevyhovoval mala som prichut cookies and cream... zostavali naspodu tie kusky cokolady

tento protein si urcite este kupim ale urcite inu prichut

Overený zákazník Muscleworld

Pridané: 28. apríla 2013

Zakúpený v Muscleworld

• rozpustnosť, nenafukuje, účinky by som hodnotil neskôr
  • CHUŤ, nedostal som odmerku a tak používam tú ktorú som dostal od Scitec-u.

oproti Weider GOLD WHEY 2000g a Scitec 100% WHEY PROTEIN 2350g(obe čokoláda) ktoré som mal pred tým je pre mňa chuť tohto proteinu sklamanie. Našťastie chuť je pre mňa druhoradá a dúfam že výsledky sa dostavia.

Overený zákazník mnutrition.sk

Pridané: 14. februára 2014

Zakúpený v mnutrition.sk

• neviem
  • chut

ako toto moze byt top protein ? Neviem asi nikto nepozna vsetko ale taky staker 2 alebo matrix 5. ci moj oblubeny SciMX grs5-protein chutia 10x lepsie