Scitec FourStar PROTEIN 500 g

• , zakúpené v bestbody.sk

• Zasyti ml
    • Mohol by byt hustejsi
  • , zakúpené v sportujes.sk

• Vynikajuca chut, nepeni, dobre a rychlo sa rozpusti..SUPER!!
  • , zakúpené v Protein.sk

• príchuť biela čokoláda s višňou
    • trošku umelinová chuť

produkt je dobrý, len na samotné pitie s vodou alebo s mliekom má na mňa trošku neprirodzenú chuť, radšej si ho zamiešam do vločiek..

500 g
Typ
srvátkové
Forma
práškové

Každá dávka (30 g) obsahuje:

Energetická hodnota 494kJ (118 kcal)

Bielkoviny 24 g

Sacharidy 1,8 g z toho cukor 1 g

Tuky 1,5 g

Mastné kyseliny 1 g

Sodík 40 mg

Cholesterol 26 mg

Draslík 70 mg

Digestive Enzyme Blend  25 mg (Papain, Bromelain)

Alanine 936 mg

L-Tyrosine 994 mg

L-Leucine * 2290 mg

L-Valine * 1495 mg  * Essential Amino Acids

Zložky:

• Francúzka vanilka: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin And Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein, Egg White Protein), Flavoring (Vanilla), Thickener (Xanthan Gum), Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Bromelain, Papain.
  • Mliečna čokoláda: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin And Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein, Egg White Protein), Cocoa Powder (10-12%), Flavoring (Chocolate, Vanilla), Thickener (Xanthan Gum), Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Bromelain, Papain.
  • Jahoda biela čokoláda: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin And Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein, Egg White Protein), Flavoring (White Chocolate, Strawberry), Thickener (Xanthan Gum), Coloring (Strawberry Red*), Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Bromelain, Papain.
  • Jahodový krém: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin And Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein, Egg White Protein), Acidi­er (Citric Acid), Flavoring (Strawberry), Thickener (Xanthan Gum), Coloring (Strawberry Red*), Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Bromelain, Papain.
  • Pomaranč marakuja: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin and Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein; Egg White Protein), Flavoring (Orange, Maracuja), Thickener (Xanthan Gum), Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Digestive Enzymes (Bromelain, Papain), Coloring (Sunset Yellow*).
  • Tvaroh jogurt: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin and Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein; Egg White Protein), Thickener (Xanthan Gum), Flavoring (Yogurt, Quark), Yogurt Powder, Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Quark Powder, Digestive Enzymes (Bromelain, Papain).
  • Malina vanilka jogurt: High-Quality Protein Blend (Micellar Casein; Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin and Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Egg White Protein), Flavoring (Raspberry, Vanilla, Yoghurt), Thickener (Xanthan Gum), Yoghurt Powder, Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Digestive Enzymes (Bromelain, Papain), Coloring (Ponceau 4R*).
  • Tropický mix: High-Quality Protein Blend (Instantized Whey Protein Concentrate containing Lactoglobulin, Lactoferrin, Lactalbumin and Immunoglobulin Protein Fractions; Total Milk Protein Concentrate; Micellar Casein; Egg White Protein), Flavoring (Vanilla, Banana, Orange, Pineapple), Thickener (Xanthan Gum), Arti­cial Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Digestive Enzymes (Bromelain, Papain), Coloring (Sunset Yellow*).

Výhody Scitec Nutrition Fourstar Protein:

• mliečna srvátka, micelárny kazeín, zmes úplných a vaječných bielkovín
  • vynikajúca viacúčelová formula pre využitie kedykoľvek!
  • bez obsahu aspartámu!

Scitec Nutrition Fourstar Protein je zmesou 4 vynikajúcich bielkovín živočíšneho pôvodu, ktorú sme doplnili tráviacimi enzýmami - bromelaínom a papaínom. Medzi kvalitnými zdrojmi bielkovín sa nachádza mliečna srvátka, úplná mliečna bielkovina, vynikajúci micelárny kazeín a vaječná bielkovina. Tieto zdroje sa vyznačujú rôznym profilom aminokyselín, a preto je ich vzájomná kombinácia veľmi rozumným riešením. Túto formulu možno v priebehu dňa využívať kedykoľvek, vrátane času pred spánkom. To zároveň znamená , že Scitec Nutrition Fourstar Protein je vynikajúci aj pre budovanie svalovej hmoty. Jeho vysoký obsah bielkovín prispieva k rastu svalovej hmoty, k jej zachovaniu a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.٭ Tieto bielkoviny živočíšneho pôvodu patria medzi komplexné bielkoviny, pretože zabezpečujú všetky potrebné typy aminokyselín pre organizmus.

Formula neobsahuje aspartám! *Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:

Scitec Nutrition Fourstar Protein užívajte 1-2 krát denne (= 1 kopcová odmerka ) v ľubovoľnej tekutine. Užívajte samostatne alebo s jedlom pre doplnenie bielkovinového obsahu.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Super chuť při přidání jen do vody
    • Skvělá příchuť
    • Odměrka přímo v balení
    • Po rozmíchání cítím strukturu
  • , zakúpené v bestbody.sk

• Zasyti ml
    • Mohol by byt hustejsi

• Mliečna alpská čokoláda. Velmi hustý a chuťou najlepší!!!!! Musel som pridať viac vody. Velmi hustý a lahodný. Žiadne umeliny. A nutrične veľmi silný viac zložkový Proteín!!! Top!

Perfektne hustý!!

• , zakúpené v sportujes.sk

• Vynikajuca chut, nepeni, dobre a rychlo sa rozpusti..SUPER!!

• Dobre zloženie
    • Zla rozpustnost
    • Chuti a vonia umelo

Mám príchut raspberry vanilla yogurt flavor.
    Je naozaj husty ale to mi až tak nevadí.
    Strašne zle sa rozpušta citim v ustach prašok aj ked som ho miešal dlho. Skúšal som ho miešat v rôznych šejkroch ale ani v jednom neuspel. Nutričné hodnoty ma super ale to je asi všetko. Skúšal som aj prichute quark yogurt flavor a french vanilla flavor ale ani jedna ma neoslovila .

• chut
    • hodi sa pri nizkosacharidovej diete
    • trosku horsie rozpustny, ale ked ho dlhsie miesam a potom este chvilku necham odstat, nakoniec sa rozpusti

Ja mam prichut French vanilla, ktory mi pripomina vanilkovy puding. Ma trosku hustejsiu konzistenciu, ktora mozno nie kazdemu vyhovuje, ale ja to beriem ako redsi puding, takze je dobry namiesto dezertu.

• , zakúpené v Protein.sk

• príchuť biela čokoláda s višňou
    • trošku umelinová chuť

• zloženie: dosť bielkovín málo tukov a sacharidov preto je dobrý aj pri diéte aj pri budovaní svalovej hmoty
    • nechutí mi
    • má hustú konzistenciu
    • podla mňa zlá rozpustnosť - po vypití mám akoby prášok stale v ústach

Mám príchuť jahodový krém ale piť ho už nebudem lebo mi je s neho zle. Možno by niekomu chutil ale mne rozhodne nie.