Scitec Pure Form Vegan Proteín 450 g

Forma
práškové
Bezlepkové

• , zakúpené v FitForm.sk

cokoladova prichut je trocha horkejsia nez byva zvykom, ale mne vyhovovalo ze to nebolo take az priliz sladke. idealne na ochutenie jogurtu/tvarohu

• Zloženie
    • Príchuť - čokoláda je super, z vegánskych proteinov čo som zatiaľ mal, najlepšia.

Skvelý rastlinný protein pre vegánov alebo ľudí ktorí nemôžu mliečne výrobky ako ja zo zdravotných dôvodov.

Príchuť čokoláda je pre mňa zatiaľ najlepšia na trhu medzi podobnými proteinmi.

Kvalitný vegan protein.
    Chuť je samozrejme iná ako pri klasickom srvátkovom proteine.
    Účel splní ,ale je potrebné pridať k tomu bcaa.

450 g
Typ
vegánské
Forma
práškové
Bezlepkové

VEGAN FORM v stručnosti:

• 5 druhov rôznych rastlinných bielkovín
  • hlavné zložky pochádzajúce z ekologických prevádzok
  • bez pridaného cukru
  • sladený prírodným sladidlom, stéviou
  • veganský produkt

V dvoch lahodných príchutiach: čokoláda, oriešok-toffee

Vitamíny nachádzajúce sa v produkte Vita Green & Fruits, zabezpečujú pre tvoje telo viac než 70% odporúčanej dennej potreby, a Vegan Protein 40% dennej potreby bielkovín.

Pri tejto kombinácii produktov môžte konzumovať bielkoviny z organických zdrojov, a taktiež zmes viacerých druhov zeleniny a ovocia.

• s obsahom výlučne prírodných látok
  • bez obsahu aspartámu

BEZ LAKTÓZY

VÝROBOK RASTLINNÉHO PÔVODU

VEGÁNSKY PRODUKT

Dávkovanie:

Denne vymiešajte 1 dávku (30 g – ¾ dávkovacej odmerky) bielkovinového prášku Pure Form Vegan v 300 ml vody, a konzumujte po tréningu.

Upozornenie:

Množstvo odporúčanej dennej dávky neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Nutričné informácie:

• Serving Size: 30 g (3/4 scoop)
  • Servings Per Container: 15

Protein 20 g 40%

Fat

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Zloženie

Príchuť čokoláda je pre mňa zatiaľ najlepšia na trhu medzi podobnými proteinmi.

Kvalitný vegan protein.
    Chuť je samozrejme iná ako pri klasickom srvátkovom proteine.
    Účel splní ,ale je potrebné pridať k tomu bcaa.

• , zakúpené v BodyWorld SK

• Jedina vyhoda je ze je to vegansky protein
    • Chutovo mi absolutne nesadol, je to orieskova prichut, ale pride mi velmi umela. Skusila som ho raz a musela som ho vyhodit :(

cena kvalita super

• Skvela chut
  • , zakúpené v BodyWorld SK

Chuť výborná, pre vegánov a tých, ktorí majú plné zuby umelo sladených a GMO proteínov určite najlepšia voľba!

• , zakúpené v BodyWorld SK

• příchuť výborná, dobrá cena

• kremova textura
    • lahko sa rozpusta
    • chut sa nepodoba na ten v popise

Produkt je velmi dobry doplnok pri cviceni. Lahko sa rozpusta, ma prijemnu kremovu konzistenicu. Iba co mi vadilo, je chut. Objednala som si orieskovu prichut,ale ked som ochutnala tak sa mi ta chut viac podobala na mango ci maracuja nez na oriesky.

• , zakúpené v FitForm.sk

príjemná chuť, sladký a po zarobení chutí ako milkshake, odporúčam každému kto chce skúsiť rastlinný proteín. Dobrá je aj druhá príchuť lieskovec s karamelom :)