Self OmniNutrition Isolate Soy:Pro 1000 g

• , zakúpené v Protein.sk

• výživové hodnoty
    • zloženie
    • chuť

Keď som čítal recenzie na tento produkt, bál som sa, že sójový proteín bude nechutný. Bál som sa o to viac, že jeden rastlinný proteín, ktorý som si už predtým kúpil, bol fakt desne nechutný. Ale SOY:PRO chutí super. Nie je ani tak veľmi sladký, čo oceňujem. Vybral som si ho aj preto, lebo je sladený stéviou a neobsahuje sladidlá typu aspartám a pod.

1000 g
Typ
sójové
Forma
práškové

Soy Protein - Self Omninutrition

Soy Protein sa vyrába z čistej, geneticky nemodifikovanej sóje. Sója obsahuje široké spektrum aminokyselín, ktoré ocenia najmä vegani a vegetariáni. Dve porcie Soy Proteinu do tela doručia všetky potrebné aminokyseliny. Proteín môže byť použitý aj ako náhrada potravy počas dňa, predovšetkým počas diéty. Keďže neobsahuje lepok, telo ho dokáže rýchlo a ľahko stráviť. Jedno balenie obsahuje 91 % proteínov, iba 1 % tuku a menej ako 1 % sacharidov. Napomáha rastu a regenerácii svalov.

Hlavné výhody Soy Protein:

• Kvalitný proteín vhodný pre vegetariánov
  • Neobsahuje lepok
  • Takmer nulový obsah sacharidov a tukov
  • Podpora rastu a regenerácie svalov
  • Sladidlo stévia
  • Môže slúžiť ako náhrada potravy

Pre koho je Soy Protein určený?

Produkt je určený osobám s aktívnym životným štýlom, predovšetkým športovcom.

Ako ho konzumovať?

Zmiešajte jednu odmerku (30 gramov) prášku s 300 mililitrami vody. Miešajte v šejkri približne 30 sekúnd.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Tuky 0,3 g 1 g - z toho nasýtené tuky 0,06 g 0,2 g

Vláknina 0,09 g 0,3 g

Soľ 0,09 g 0,3 g

Zloženie:

Sojový izolát, emulgátor (E322), farbivo (E162), aróma, sladidlo (E960 - stévia).

Upozornenie:

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiadúcich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergény:

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje glykozidy steviolu.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Protein.sk