Weider Day&Night Casein 1800 g

Info v obchode96 % • 974 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,3 €100 % • 1 450 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma98 % • 89 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 37 563 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma97 % • 7 194 recenziíĎalšie informácie

práškové
Bezlepkové

• chutný, dlhodobý
  • , zakúpené v FIT PLUS

• Skvelý nočný protak;chuť čokoláda je výborná,pravidelne ho kupujem, nenaduva z neho a máte bielkoviny pokryté na celu noc.Weider je zaručená kvalita; miesam ho v mlieku .

• Horsia rozpustnost
    • Chut za praskom na jazyku

Trosku sklamanie. Mal som vacsie ovakavania po kladnych recenziach. Zatial vsak mozem hodnotit len samotnu chut a rozpustnost. Doteraz som pouzival nocny protein od myprotein, ale chcel som zmenu. Ked ich porovnam, tak chutovo aj co sa tyka rozpustnosti mi viac sadol myprotein. Pocit zasytenia je porovnatelny. Trening mavam rano, takze aplikujem vzdy vecer pred. Vykonnost a unava porovnatelna.

Mam vanilkovu prichut, no ked som ho pil, tak silne praskova chut. Nabuduce skusim viac pomiesat a nechat dlhsie rozpustat.

1800 g
Typ
kaseinové a nočné
Forma
práškové
Bezlepkové

WEIDER Day&Night Casein 1800g je kazeínový proteín s postupným vstrebávaním, takzvaný nočný proteín. Čistý lahodný krémový kazeín. Až 84% obsah bielkovín. Menej ako 1 g tuku a 1 g sacharidov na dávku!

• chutný, dlhodobý

• Horsia rozpustnost
    • Chut za praskom na jazyku

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Cena

• , zakúpené v FITNESS4U

Vybral som si príchuť čučoriedka a dobre som urobil skutočne mi chutí. Účinky vzhľadom na krátku dobu užívania nemôžem posúdiť.

• , zakúpené v Homegym.sk

• Cokolate cream chutí neskutočne dobre
    • Pridajte polovicu vody a máte úžasný puding
    • Výborne rozpustný
    • Najlepšie zloženie

-rýchlo sa míňa :D
    - cena dosť vysoká ako všetky weider výrobky

• , zakúpené v Protein.sk

Výborná chuť.

• , zakúpené v GymBeam

• Ľahko stráviteľné a chutné
  • , zakúpené v SuperSvaly.sk

• Chuť
    • Rozpustnosť
    • 6-7 bez pocitu hladu

Chuť som vôbec nečakal takú prijemnú, Chocolate-Cream môžem iba odporučiť. Celkovo produkt super, Weider je kvalita, za ktorú sa oplatí priplatiť. Na rozpustenie stačí pretrepať skutočne málo, dokonca aj pohári pomiešaný lyžičkou nezostali žiadne hrudky.

• , zakúpené v bestbody.sk

• Weider,niet čo dodat. 1.kvalita,tejto firme doverujem a nakupujem výhradne jej produkty
    • cena-za kvalitu sa platí