TPW Diet Vegan Proteín 500 g

Diet Vegan protein - viaczložkový vegánsky proteín obohatený o spaľovače tukov   Diet Vegan protein obsahuje bielkoviny z kvalitných prírodných zdrojov. V jednej dávke...
Garantovaný nákup z Najlekaren.eu

práškové

Chutný proteín, zatiaľ spokojnosť

• Chuť nevihovuje

• chuť

Práškový proteín som kupovala po prvý krát a od veľa ľudí som počúvala, že veľakrát nemajú príjemnú chuť alebo konzistenciu. Na základe recenzí som si povedala, že tento vyskúšam a nemôžem byť viac spokojná. Na začiatok som kúpila iba 500g a je mi ľúto, že som rovno nekúpila celé kilo. Vanilková príchuť chutí naozaj výborne dokonca iba s vodou ako klasický protein shake a super sa hodí aj do sladkých receptov. Určite odporúčam a stopercentne budem objednávať znova.

500 g
Typ
viaczložkové
Forma
práškové

Diet Vegan protein - viaczložkový vegánsky proteín obohatený o spaľovače tukov

Diet Vegan protein obsahuje bielkoviny z kvalitných prírodných zdrojov. V jednej dávke prijmete až 22 g bielkovín a iba minimum tuku a cukru. Tento viaczložkový proteín pozostáva zo sójového a hrachového proteínového izolátu, ale aj konopného proteínu. Bielkoviny sú makronutrient, ktorý prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Vegánsky proteín je navyše obohatený o spaľovače tukov - extrakt zo zeleného čaju, acetyl L-Karnitín alebo Garciniu Cambogia. Originálna zmes je chutným pomocníkom, ktorý sa postará o príjem bielkovín pre dosiahnutie vašich fitness cieľov.

Diet Vegan protein a jeho výhody   obsahuje kvalitné bielkoviny z rastlinných zdrojov v dávke sa nachádza až 22 g bielkovín má nízky obsah tuku a cukru je obohatený o spaľovače tukov podporuje rast a udržanie svalov má skvelú chuť

Zloženie

• Príchuť belgian choca mocha: Proteínová zmes (sójový proteínový izolát, hráškový proteínový izolát, konopný proteín]) fruko-oligosacharidy, ľanový prášok, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kávaový prášok, Psyllium Husk, aromatické látky, Garcinia Cambogia, Acetyl-L-Karnitín, extrakt zo zeleného čaju, stabilizátor (xantánová guma), sladidlo (sukralóza).
  • Príchuť chocolate silk: Proteínová zmes (sójový proteínový izolát, hráškový proteínový izolát, konopný proteín), fruko-oligosacharidy, ľanový prášok, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, Psyllium Husk, aromatické látky, Garcinia Cambogia, Acetyl-L-Karnitín, extrakt zo zeleného čaju, stabilizátor (xantánová guma), sladidlo (sukralóza).
  • Príchuť vanilla cream: Proteínová zmes (sójový proteínový izolát, hráškový proteínový izolát, konopný proteín), fruko-oligosacharidy, ľanový prášok, Psyllium Husk, aromatické látky, Garcinia Cambogia, Acetyl-L-Karnitín, extrakt zo zeleného čaju, stabilizátor (xantánová guma), sladidlo (sukralóza).

Dávkovanie

Pridajte 1 odmerku (30 g) do 250 - 350 ml vody alebo rastlinného mlieka. Premiešajte v šejkri. Čím menej tekutiny budete používať, tým koncentrovanejší bude váš kokteil, takže si ho prispôsobte svojmu vkusu. Užívajte 2-3 dávky denne v závislosti od vašich individuálnych potrieb.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť belgian choca mocha) v 100 g 1 dávka (30 g)

Energetická hodnota 1485 kJ / 355 kcal 337 kJ / 90 kcal

Tuky 3,3 g 1 g z toho nasýtené tuky 0,3 g 0,1 g

Sacharidy 5,1 g 1,5 g z toho cukry 0,8 g 0,2 g

Vláknina 9,8 g 2,9 g

Bielkoviny 71 g 21 g

Soľ 1,2 g 0,4 g

Nutričné hodnoty (príchuť chocolate silk ) v 100 g 1 dávka (30 g)

Energetická hodnota 1527 kJ / 365 kcal 460 kJ / 110 kcal

Tuky 3,6 g 1,1 g z toho nasýtené tuky 0,3 g 0,1 g

Sacharidy 4,5 g 1,3 g z toho cukry 0,4 g 0,1 g

Vláknina 10 g 3,1 g

Bielkoviny 74 g 22 g

Soľ 1,2 g 0,4 g

Nutričné hodnoty (príchuť vanilla cream) v 100 g 1 dávka (30 g)

Energetická hodnota 1535 kJ / 366 kcal 461 kJ / 110 kcal

Tuky 3,2 g 1 g z toho nasýtené tuky 0,1 g 0 g

Sacharidy 6,6 g 2 g z toho cukry 1,1 g 0,3 g

Vláknina 9,1 g 2,7 g

Bielkoviny 73,3 g 22 g

Soľ 1,19 g 0,36 g

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladmom mieste. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, mlieko, orechy, sezam, arašidy, sóju a pšeničné výrobky. Alergény su vyznačené v zložení tučným písmom.

Na sklade • Viac variantov1,9 €98 % • 28 777 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,99 €96 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie

Chutný proteín, zatiaľ spokojnosť

• Chuť nevihovuje

• chuť

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov2,99 €96 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie

• Umelá chuť
  • , zakúpené v GymBeam

• mužovi chutí, keďže nemôže mliečnu bielkovinu

• Proteiny pre ženy

• výborná chuť
    • nehrudkuje
    • výborné zloženie

• chut uzasna
    • konzistencia skor ako kazein ale genialna chut. Skor ako mandle,nez vanilka. Neviem sa ho nabazit. Sa bude rychlo minat :)
  • , zakúpené v GymBeam

Hľadala som proteín, ktorý bude vhodným doplnkom pri snahe o zníženie hmotnosti a zároveň nebude ťažko stráviteľný. Preto som sa rozhodla pre proteín na rastlinnej báze. Kúpu rozhodne neľutujem! Proteín je ľahký na trávenie a má primeranú rozpustnosť. Používam ho do varenia/pečenia. Mám príchuť chocolate silk. Už som mala aj chutnejšie proteíny ale tento je môj prvý s čokoládovou príchuťou.

• , zakúpené v GymBeam

Výborný len ho treba určite veľmi silno rozmiešať ale za mňa určite áno, jeden z najlepších proteinov